Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Zakupów i Sprzedaży - Pracownik biurowy

Galvo S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych w dziale Zakupów i Sprzedaży
  • obsługa zapytań ofertowych oraz zamówień
  • kompletowanie informacji do złożenia oferty
  • wprowadzanie zamówień od kontahentów
  • fakturowanie zrealizowanych zamówień
  • współpraca z dostawcami
  • koordynacja obiegu dokumentów w dziale i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, księgowość, jakość)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera, MsOffice
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • samodzielność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • program Multisport
  • ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Asystent Działu Zakupów i Sprzedaży - Pracownik biurowy, Łódź