Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Zakupów

PGS

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

    Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt się z dostawcami (najczęściej telefonicznie lub online)

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji (excel, word)

  • Wykonywanie poleceń menedżera/kupca

  • Wykonywanie czynności biurowo-administracyjnych

  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych produktów,

  • Nadzór nad gazetką promocyjną – ustalanie produktów, aktualizacja cen, weryfikacja poprawności, przygotowanie formularzy promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość branży FMCG

  • Bardzo dobra znajomość komputera

  • Dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word)

  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu handlowym

  • Zdolności analityczne

  • Dokładność i systematyczność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

PGS

Spółka PGS Sp. z o.o. prowadząca szeroko zakrojoną działalność handlową a także dystrybucyjną, skupiająca 600 sklepów w całym kraju, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do nowo tworzonego magazynu centralnego na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawczyce ul. Wspólna Droga

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych) klikając w przycisk 'Aplikuj' lub pocztą – PGS Sp. z o.o. ul. Wspólna Droga 6c, 05‐850 Jawczyce do dnia 14 stycznia 2022 r.