Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Zakupów

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELIN Sp. z o.o.

    PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH,TELETECHNICZNYCH ORAZ AUTOMATYKI HVAC I BMS W OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, KOMERCYJNYCH I INFRASTRUKTURALNYCH

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i wysyłanie zapytań ofertowych
    • Zbieranie ofert handlowych oraz ich zestawianie
    • Przygotowywanie zamówień dla dostawców
    • Monitorowanie realizacji bieżących zakupów, działania reklamacyjne i wyjaśniające w związku
      z rozbieżnościami w zamówieniach
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi zakupami
    • Rozliczanie faktur kosztowych
    • Analiza jakości współpracy z dostawcami
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy

    Wymagania:

    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Rzetelność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Ruchome godziny pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy, spotkania integracyjne, możliwość udziału w Poland Business Run
    • Oferta kierowana jest również do studentów ostatnich lat studiów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.