Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Zakupu

Hendi Polska Sp. z o.o.O firmie

Hendi Polska Sp. z o.o.

Firmowa 12

Robakowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • fakturowanie
  • weryfikacja cen
  • wycena dokumentów handlowych
  • różnego rodzaju pomoc w codziennej pracy działu zakupu, ścisła współpraca z zespołem
  • współpraca z magazynem w zakresie logistyki dostaw, braków i stanów magazynowych
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- umożliwiająca komunikację mailową
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia
  • nowoczesną i komfortową siedzibę firmy
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy
  • upominki z okazji urodzenia dziecka

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od ponad 16 lat. Ale nie jesteśmy sami. Tworzymy międzynarodową grupę Hendi. Czerpiemy z globalnego doświadczenia marki i dobrze rozumiemy potrzeby profesjonalistów. To przekłada się na naszą pozycję lidera w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy w e-commerce (nowoczesny sklep online: www.hendi.pl), w sklepach stacjonarnych i poprzez sieć dystrybutorów.

Stawiamy na profesjonalizm i wyprzedzamy trendy, a nasz zespół to zgrany team.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Szukamy zaangażowanych osób, które razem z nami będą tworzyły nową jakość w gastronomii.

Asystent Działu Zakupu, Firmowa 12, Robakowo (pow. poznański)