Oferta pracy

Asystent Działu Zamówień

VBH Polska Sp. z o.o.O firmie

VBH Polska Sp. z o.o.

Chełmżyńska 180

Warszawa

VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i zarządzanie kartotekami produktów
  • Wprowadzanie danych na podstawie dokumentacji oraz dostępnych materiałów
  • Koordynacja procesu składania i realizacji zamówień
  • Dbałość o poprawność opisów produktów i rzetelność cen w systemie
  • Współpraca i wsparcie działu zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach ERP

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Premie świąteczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Oferty zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając Aplikuj.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Ogłoszenie archiwalne