Oferta pracy

Asystent Działu Zarządzania Kategorią

Grupa Eurocash – Kontigo Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Kontigo to nowoczesna sieć sklepów kosmetycznych. Znajdziesz u nas wiele nowości z rynku kosmetycznego, produkty do makijażu, pielęgnacji ciała i twarzy oraz ekskluzywne marki na wyłączność. Obecnie rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy – odwiedź nas w jednym z naszych sklepów oraz na www.kontigo.com.pl!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Działu Zarządzania KategoriąNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Wprowadzanie do systemu promocji oraz cen produktów z dbałością o dokładność
  • Udział w budowaniu oferty produktów
  • Zarządzanie listą asortymentową
  • Kontakt z dostawcami w zakresie ustalania warunków promocji, dostaw, bieżącej współpracy
  • Bieżące wsparcie funkcjonowania działu
  • Analiza rynku i monitoring konkurencji
  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień

W naszej palecie benefitów znajdziesz:

  • możliwości rozwoju
  • szeroki pakiet benefitów
  • stabilne warunki zatrudnienia (omowa o pracę)
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • darmowa opieka medyczna
  • dofinansowanie kart sportowych

Oczekiwania:

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Posiadać wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrze organizować swoją pracę
  • Być wysoce komunikatywny i posiadać umiejętność pracy w zespole
  • Być dokładny i systematyczny
  • Posiadać umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w dziale zakupów mile widziane
Dowiedz się więcej o filozofii Kontigo na naszej stronie www.kontigo.com.pl oraz www.facebook.com/kontigo

Ogłoszenie archiwalne