Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Zarządzania Produktem

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Topex - firma handlowa o ugruntowanej pozycji, lider w swojej branży, dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi - w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zatrudnimy dobrze zorganizowaną, energiczną i solidną osobę, zainteresowaną rozwojem w obszarze rozwoju i zakupów produktów.

    Poszukujemy kandydata:

    • z wyższym wykształceniem (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, kierunki techniczne),
    • dokładnego i biegłego w analizowaniu danych,
    • z bardzo dobrą znajomością jęz. angielskiego (mile widziana znajomość jęz. rosyjskiego),
    • z bardzo dobrą znajomością obsługi komputera (Excel, Word, Power Point),
    • z umiejętnością pracy w grupie,
    • zainteresowanego obszarem narzędzi i majsterkowania.

    Po etapie wdrożenia nowozatrudnionej osobie powierzymy zadania w obszarze:

    • współpracy i kontaktów z zagranicznymi dostawcami,
    • współpracy z innymi działami firmy w zakresie załatwiania niezbędnej dokumentacji (instrukcje, certyfikaty, itp…),
    • administracji i aktualizacji baz danych,
    • sporządzania analiz, raportów, zestawień,
    • udziału w realizowanych projektach zespołu Kupców i Kierowników Produktu.

    Z naszej strony gwarantujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży narzędziowej,
    • możliwość rozwoju zawodowego w pracy w kierunku Kierownika Produktu lub Kupca,
    • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do uzgodnienia),
    • poza wynagrodzeniem: pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, owocowe poniedziałki, bezpłatny parking pod firmą, a także zniżki na nasze produkty.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.