Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent E-commerce

PALETEO.pl

  • Towarowa 36, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

PALETEO.pl

Towarowa 36

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy tworzeniu oferty w sklepie www.paleteo.pl

  • dbanie o poprawność wystawianych ofert na serwisach aukcyjnych m.in. Allegro

  • budowanie widoczności serwisu na wskazanych portalach ogłoszeniowych np. OLX

  • wsparcie zespołu przy budowie widoczności w sieci

  • inne działania w zakresie e-marketingu

Nasze wymagania

  • swobodnie poruszasz się w Internecie

  • serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe nie są Ci obce

  • otwartość, chęć uczenia się, docelowa samodzielność w działaniu

  • mile widziana znajomość podstaw programu graficznego

  • Szukamy osób, które chcą stać się najlepszymi w tym co robią, zaangażowanych w pracę. Jeśli czujesz się słaby/słaba, nie aplikuj.

To oferujemy

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość poznania nowoczesnych narzędzi internetowych

  • wsparcie przy wykonywaniu zadań

  • pracę w dogodnych godzinach w oparciu o umowę jaką preferujesz

  • spokój przy wykonywaniu swoich zadań

O nas

PALETEO.PL - wyposażenie magazynu

Zaufało nam już kilka tysięcy Klientów i codziennie zdobywamy nowych.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się bardzo dynamicznie wraz z nami. Realizujemy ciekawe projekty, pracując bez stresu, w fajnym zespole.