Logo Pracuj.pl

Asystent - E2E (End2End) Audit

KPMGO firmie

KPMG

Opolska 114

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
  • wykonywanie i dokumentacja procedur badania sprawozdań finansowych
  • bezpośrednia współpraca z zespołami audytowymi oraz klientami KPMG w ramach realizowanych projektów audytowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe)
  • minimum roczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu finansowego
  • dobra znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej (IFRS, ISA)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacji i współpracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji m.in. biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, ACCA, CIMA, CFA, CIA
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • flotę samochodową – Twój komfort jest dla nas ważny!
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Testy online

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Spotkanie z przedstawicielami biznesu

Czym zajmuje się zespół?

Zespół E2E (End2End) Audit to scentralizowany zespół audytowy, który we współpracy z ASC (Audit Support Center) oraz pod nadzorem managera i partnera projektu świadczy usługi z zakresu badań i przeglądów sprawozdań finansowych klientów KPMG z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 144 krajach. W Polsce jest nas ponad 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Asystent - E2E (End2End) Audit, Opolska 114, Prądnik Czerwony, Kraków