Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Finansowy

  • Goleniów, Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla branży e-commerce na terenie całej Europy, w tym szytych na miarę, kompleksowych, wielokanałowych rozwiązań logistycznych i dystrybucyjnych B2C.

    Największy udział w portfolio klientów Ingram Micro mają branże modowa, home & living, kosmetyczna oraz elektroniczna. Firma oferuje szeroki zakres zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań fulfilment, wspierających procesy sprzedażowe.

    Aktualnie, w związku z otwarciem nowej inwestycji w Goleniowie, dla jednej z większych grup modowych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Goleniów (okolice), Szczecin (okolice)

    Obowiązki:

    wsparcie Specjalisty ds. finansowych w zakresie:

    • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym,
    • wprowadzanie dokumentów do systemów (elektronicznego obiegu dokumentów i księgowego),
    • weryfikacja księgowań wykonywanych przez zewnętrzną księgowość,
    • segregowanie i archiwizacja dokumentów,
    • rozliczanie wyjazdów służbowych,
    • koordynowanie obiegu dokumentów finansowo-księgowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe w obszarze księgowości/finansów (preferowane: rachunkowość/ zarządzanie finansami),
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub odbyty staż kierunkowy,
    • komunikatywna znajomość angielskiego,
    • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel.

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
    • Premia miesięczna do 15%
    • Możliwości rozwoju i awansu
    • Elastyczne godziny pracy
    • Darmowa opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Karta sportowa
    • 2 dodatkowe dni urlopu
    • Bezpłatny transport
    • Dofinansowane posiłki
    • Codziennie świeże owoce
    • Pyszna kawa
    • Wydarzenia integracyjne
    • Szkolenia i kursy
    Jestes zainteresowany?
    Złóż swoją aplikację w języku polskim klikając w przycisk "Aplikuj".
    Czekamy na Twoją aplikację!

    Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: www.fc-east.pl

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.