Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent finansowy

EKIPA MANAGEMENT sp. z o.o.

umowa zlecenie
3 0004 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0004 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Emaus 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Emaus 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie pracowników

  • Analiza przychodów i rozchodów

  • Sporządzanie deklaracji, sprawozdań i raportów

  • Kontakt z kontrahentami

  • Wprowadzanie danych

  • Pomoc przy zarządzaniu kadrami

Nasze wymagania

  • Preferowany/a Student/ka studiów zaocznych (np. rachunkowość)

  • Zamiłowanie do liczb, tabelek oraz excella

  • Znajomość bieżących przepisów podatkowych

  • Odpowiedzialność

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Znajomość narzędzi Google pozwalająca na codzienną swobodną pracę

To oferujemy

  • Pracę w najszybciej rozwijającym się segmencie branży marketingowej - Influencer Marketingu.

  • Umowę zlecenie/b2b

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole młodych i zdolnych specjalistów

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop)

O nas

Istniejąca od 2020 roku, dynamicznie rozwijająca się organizacja specjalizująca się w INFLUENCER MARKETINGU. Powstała na podstawie grupy EKIPA i rozszerza zakres swojej działalności o następne segmenty. Innowacja i nieszablonowe podejście do rynku czyni naszą Firmę jedną z najszybciej przejmujących rynek. Cały zespół to ambitne i doświadczone osoby, które tworzą unikalną atmosferę pracy. Kampanie zawsze są realizowane w sposób nieszablonowy – często wychodząc poza przyjęty kanon.