Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent geodety

ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH PRYZMAT SP. Z O.O.O firmie

2 0004 000 brutto / mies.
  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie i tworzenie baz danych GIS,

  • modernizacja baz Ewidencji Gruntów i Budynków,

  • komputerowe opracowywanie zdjęć lotniczych i danych LIDAR.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • UMOWĘ O PRACĘ

  • pokój w mieszkaniu służbowym w Częstochowie.

O nas

Nasza firma wykonuje usługi geodezyjno-kartograficzne na terenie całego kraju, m.in. w zakresie:

przetwarzania i tworzenia baz danych GIS,

modernizacji baz Ewidencji Gruntów i Budynków,

komputerowym opracowywaniu zdjęć lotniczych i danych LIDAR.

Dodatkowe informacje

Praca będzie wykonywana nie tylko w biurze, czyli kameralnie, ale także w terenie. W terenie będą wykonywane zwłaszcza prace związana z pozyskaniem danych niezbędnych do opracowań. Zatrudnimy absolwentów i studentów wydziałów:

geodezji,

informatyki,

geografii,

ochrony środowiska