Oferta pracy

Asystent Głównego Księgowego

Free Polska Sp. z o.o.O firmie

Free Polska Sp. z o.o.

Dobrego Pasterza 13

Kraków

Firma Free Polska Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel marki GREE w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie prognoz, planów, strategii i budżetów we współpracy z zarządem
  • monitorowanie płynności finansowej;
  • przygotowywanie zestawień i raportów (księgowych, finansowych, handlowych, magazynowych czy rozrachunkowych);
  • Przygotowywanie dokumentów księgowych dla zewnętrznego biura księgowego oraz na potrzeby biegłego rewidenta wraz z nadzorem nad poprawnym obiegiem dokumentów w firmie
  • kontrola działu sprzedaży
  • opracowywanie i wdrażanie systemów raportowania i obiegu informacji dla poszczególnych działów;
  • planowanie i kontrolowanie działań inwestycyjnych;
  • optymalizowanie kosztów, analizowanie rentowności;
  • opracowywanie biznesplanów wraz zarządem;
  • współpracowanie w podmiotami zewnętrznymi jak instytucje finansujące działalność,
  • wspomaganie księgowości (tworzenie rezerw, konsolidowanie sprawozdań).

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (preferowany kierunek: finanse, rachunkowość);
  • obsługa programów MS Office w tym bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość języka angielskiego w mowie na poziomie (B1/B2);
  • zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 2-3 lata;
  • umiejętności analityczne;
  • znajomość programu księgowego Enova będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stale rozwijającej się firmie;
  • benefit karta MultiSport Classic.

Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj!

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie CV

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy