Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Głównego Księgowego - pracownik działu Księgowości

  • Gniewkowo, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASYSTENT GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO /
    PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

    Miejsce pracy: Gniewkowo

    Główne zadania i obowiązki:

    • badanie rentowności produktów i usług firmy,
    • analizy kosztów,
    • prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniami (majątkowymi, transportowymi, limity kupieckie),
    • prowadzenie i nadzór nad rejestrem umów zawartych przez spółkę,
    • comiesięczny monitoring otwartych zamówień zakupu,
    • oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego.

    Wymagania:

    • wykształcenie:
      • wyższe o kierunku rachunkowość i finanse + staż pracy min. 3 lata w dziale finansowo-księgowym lub analiz finansowych, lub
      • średnie o kierunku rachunkowość i finanse + staż pracy min. 5 lat w dziale finansowo-księgowym lub analiz finansowych

    Dodatkowo:

    • znajomość zasad rachunkowości pełnej,
    • znajomość zasad i rozliczeń budżetowych,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość Excela,
    • zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,
    • ciągłe uzupełnianie wiedzy z zakresu rachunkowości, przepisów podatkowych, itp.,
    • umiejętność wykorzystywania prawa w praktyce,
    • samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość, ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów).

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • dobre warunki pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju.
    Wymagane dokumenty aplikacyjne:
    • CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

    • list motywacyjny