Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Głównego Projektanta - Konstruktor

KONSTRUKCJE.COO firmie

Rekrutacja zdalna

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Asystent

Firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i nadzorowaniem Kontraktów budowlanych w branży przemysłowej, środowiskowej i kolejowej. Jesteśmy otwarci na różnorodność, w szczególności na zatrudnienie osoby niepełnosprawnej i pracę zdalną.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział w pracach projektowych w tym w złożonych obiektach inżynierii środowiskowej, przemysłowej i kubaturowej,
  • wymiarowanie, modelowanie, wykonywanie rysunków konstrukcyjnych do projektów budowalnych, dokumentacja techniczna w środowisku Intersoft/AutoCAD/Robot,
  • czynne uczestnictwo w radach budowy i nadzorze budowlanym,
  • udział w pracy zespołu Projektanta/Inżyniera Kontraktu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie (budownictwo) o specjalności konstrukcje budowlane,
  • dobra znajomość programu AutoCAD, Robot, Konstruktor,
  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji inżynierskich (stalowych i betonowych) na stanowisku asystenta projektanta/ konstruktora,
  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych,
  • umiejętność kosztorysowania,
  • mile widziane uprawnienia budowlane (nie są konieczne),
  • dobra znajomość języka angielskiego (docelowa realizacja projektów również na teren UK),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wytrwałość i duże zaangażowanie w realizacji zadań,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy.

Oferujemy:

  • po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub o kontrakt,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • akceptujemy pracę zdalną,
  • ciekawą pracę w wymiarze godzin dostosowanym do potrzeb pracownika,
  • podstawowe wynagrodzenie plus dodatkowe benefity,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne