Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Głównej Księgowej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Asystent Głównej Księgowej

Zakres obowiązków:

  • Kontrola formalna dokumentów w tym nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Ewidencja dokumentów zakupowych: faktury kosztowe, towary handlowe, noty itp.,
  • Ewidencja faktur sprzedaży,
  • Pomoc w sporządzaniu deklaracji VAT, JPK, CIT,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Uzgadnianie zobowiązań i należności,
  • Ewidencja RMK,
  • Kontrola kont księgowych i rejestrów vat,
  • Przygotowywanie niezbędnych danych przy badaniu bilansu,
  • Pozostałe prace zlecone przez Główną Księgową.

Oczekiwania:

  • Znajomość programu SYMFONIA - mile widziane min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym,
  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę wg preferencji kandydata,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Nabycie dużego doświadczenia w zakresie rachunkowości,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet medyczny lux med po przepracowaniu 6 m-cy,
  • Dofinansowanie do karty multisport.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne