Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Handlowy

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ADAMET-NIEMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Adamet-Niemet Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją metali nieżelaznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Opis stanowiska:
    • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży metali nieżelaznych w woj. pomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim,
    • aktywne wsparcie handlowca prowadzącego portfel klientów (praca w duecie handlowym),
    • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
    • budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój potencjału Klientów istniejących,
    • kreowanie dobrego wizerunku firmy,
    • bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,
    • dyspozycyjność i operatywność,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,

    Wymagane dokumenty:

    CV ze zdjęciem, list motywacyjny

    Zapewniamy całkowita dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.