Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent handlowy

DELTAPRIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 8005 000 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z potencjalnymi klientami,

  • Umawianie spotkań handlowych,

  • Utrzymywanie ciągłości kontaktu,

  • Ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi,

  • Monitorowanie szans sprzedaży.

Podział czasu pracy
50%

Rozmowy z klientami

20%

Korespondencja z klientami

15%

Obsługa CRM

15%

Wszystko to, co się robi kiedy nie robi się nic innego

Nasze wymagania

  • Wysokie ambicje

  • Świetna komunikatywność

  • Otwartość na wiedzę

  • Efektywność pracy

  • Kreatywność

  • Uczciwość

  • Niekaralność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z telefonem i w pisaniu maili

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inne korzystne formy dla chętnych np. b2b,

  • Samodzielną pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy tj: komputer, telefon,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie budowane w oparciu o podstawę i prowizje wypłacane co miesiąc przez cały okres trwania kontraktu,

  • Warsztaty, szkolenia, integracje,

  • Pełne wsparcie całego zespołu!

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

DELTAPRIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nasza historia sięga 2003 roku kiedy to podczas studiów swoje początki aktywności zawodowej rozpoczynaliśmy jako agenci ochrony.

Przechodząc przez różne szczeble kariery w wielu firmach z branży napotykaliśmy się na przestarzałe technologie oraz podejście do usługi rodem z lat 90-tych ubiegłego wieku.

Widząc potrzebę bardziej efektywnych i skutecznych rozwiązań przyszedł czas na stworzenie czegoś własnego z uwzględnieniem tego czego rynek ochrony nie miał do zaoferowania. Dziś wiemy już, że był to strzał w dziesiątkę. Wiemy również, że to dopiero początek tego co chcemy osiągnąć.

Firma DELTAPRIME składa się obecnie z kilkunastu niesamowicie zaangażowanych ludzi. Wspólnie tworzymy najlepsze rozwiązania na rynku.

Nieustannie staramy się rozwijać nasze usługi systematycznie udoskonalając wszystkie ich elementy. Już dziś pod wieloma aspektami – w szczególności w zakresie skuteczności rozwiązań jak i cyberbezpieczeństwa – nie mamy sobie równych.

Mamy ambicje aby na przestrzeni kilku nadchodzących lat stać się najbardziej rozpoznawalną marką na rynku ochrony. My nie boimy się technologii – my ją tworzymy

Przewiń do profilu firmy