Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Handlowy

CONNECTO Sp. z o.o.O firmie

  • Mariacka 1, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

CONNECTO Sp. z o.o.

Mariacka 1

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie szans sprzedażowych

  • Budowanie bazy Klientów

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Swoboda wypowiedzi i umiejętność reagowania na potrzeby Klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe lub osoba w trakcie studiów)

To oferujemy

  • Miejsce pracy (komfortowe i nowoczesne biuro, klimatyzacja, w pełni wyposażone kuchnie, prysznice, dogodna lokalizacja)

  • Atmosfera (partnerstwo, otwartość, swoboda działania, koleżeńskie relacje)

  • Warunki współpracy (stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, wynagrodzenie składające się z podstawy i premii)

  • Rozwój (szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinansowania szkoleń, duża samodzielność w realizowaniu zadań, możliwość awansu wewnętrznego)

  • Integracja (wycieczki i spotkania integracyjne)

Connecto jest dostawcą oprogramowania, które wspiera firmy w zarządzaniu procesami biznesowymi, logistycznymi, produkcyjnymi oraz handlowymi. Dostarczamy systemy marki Comarch S.A., oraz tworzymy własne rozwiązania dla klientów. Stale się rozwijamy, prowadząc wiele interesujących projektów na terenie całego kraju.

Jeśli lubisz nowe technologie i chcesz pracować w firmie o przyjaznej atmosferze, wśród młodych, entuzjastycznych i otwartych osób, a jednocześnie szukasz firmy dającej możliwości rozwoju i dużej samodzielności w działaniu, to czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy