Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Handlowy w Dziale Przetargów

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-03-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient:

    Jeden z największych polskich dystrybutorów sprzętu medycznego, z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poszukuje osoby na stanowisko:

    Asystenta Handlowego w Dziale Przetargów
    Miejsce pracy: Piaseczno

    Zadania:

    • Prowadzenie statystyk, sporządzanie tabel, zestawień przetargowych
    • Obsługa baz danych rynkowych i ich analiza
    • Sporządzanie raportów i analiza kosztów
    • Analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia
    • Aktywny udział w bieżących pracach działu przetargów
    • Pomoc w tworzeniu dokumentacji ofertowej
    • Wsparcie analityczne oraz merytoryczne ws. zamówień publicznych
    • Tworzenie baz danych dot. Zamówień publicznych

    Wymagania i doświadczenie zawodowe:

    • Praktyczna bardzo dobra znajomość Ms Excel
      (warunek konieczny - umiejętność będzie sprawdzana na rozmowie kwalifikacyjnej)
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, proaktywność, duża dbałość o szczegóły
    • Umiejętność priorytetyzacji przy dużym obciążeniu pracą oraz dotrzymania krytycznych terminów
    • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów
    • Solidność, skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
    • Dobre umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole
    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stałe godziny pracy
    • Wspieranie rozwoju osobistego
    • Przyjazny i wspierający zespół
    • Pakiet medyczny, ubezp. grupowe, pakiet multisport

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252