Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent HR

Southco Manufacturing LimitedO firmie

  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne Działu HR

  • Realizowanie zadań związanych z organizacją szkoleń i onboardingu pracowników

  • Wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Pomoc przy sporządzaniu raportów, zestawień kadrowych i płacowych oraz prezentacji

  • Aktywny udział w bieżących projektach HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (MS Word, MS Excel, PowerPoint)

  • Samodzielność, dokładność

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji

  • Proaktywność oraz nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć rozwoju w obszarze HR

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w dziale HR lub pokrewnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia i budowania nowych kompetencji w obszarze HR

  • Pracę w bardzo zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i życzliwości

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Southco Manufacturing Limited

Southco jest wiodącym, światowym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań w zakresie systemów dostępu. TouchPoint Polska Sp. z o.o. jest inwestycją Southco zlokalizowaną w Tajęcinie k. Rzeszowa.

Przewiń do profilu firmy