Logo Pracuj.pl

Asystent II - Audyt Instytucji Finansowych

KPMGO firmie

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających instytucji finansowych
  • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe)
  • minimum roczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA
  • finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
  • bogaty pakiet szkoleń merytorycznych i miękkich
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity
  • kartę MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • program kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Czym zajmuje się zespół?

Dział Audytu Instytucji Finansowych KPMG świadczy profesjonalne usługi audytorskie dla wiodących podmiotów branży finansowej w Polsce. Wśród naszych klientów znajdują się największe banki, zakłady ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne i inne instytucje finansowe.

Asystent II - Audyt Instytucji Finansowych, Inflancka 4a, Śródmieście, Warszawa