Oferta pracy

Asystent II - Audyt Ogólny

KPMG

KPMG

Składowa 35

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających

  • Bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe)

  • Minimum roczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu finansowego

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Zatrudnienie w jednym z 7 biur KPMG w Polsce (Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA

  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych

  • Rozwój ścieżki eksperckiej

  • Bogaty pakiet szkoleń merytorycznych i miękkich

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

  • Kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program kafeteryjny

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy

Czym zajmuje się zespół?

Dział Audytu Ogólnego liczy ponad 700 osób, w tym blisko 120 biegłych rewidentów. W codziennej pracy mierzymy się ze specyficznymi dla danego sektora wyzwaniami, wykonujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające.