Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent II Kierownika Produkcji ds. obiektów w serialu fabularnym

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tako Media Sp. z o.o. Sp. k.

    Firma Tako Media Sp. z o.o. Sp. K. szuka osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za poszukiwanie lokacji do serialu fabularnego;
    • współpraca realizowana na podstawie umowy o dzieło i umowy zlecenia.

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku location managera w serialu/filmie/innych produkcjach;
    • wykształcenie minimum średnie;
    • prawo jazdy kat. B;
    • duża samodzielność i odpowiedzialność;
    • wiedza na temat wnioskowania i uzyskiwania niezbędnych pozwoleń;
    • umiejętność negocjowania stawek za wynajem obiektów;
    • umiejętność przeprowadzania dokumentacji technicznych obiektów.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • możliwość zdobywania doświadczenie zawodowego w branży telewizyjnej;
    • pracę przy realizacji ciekawych materiałów telewizyjnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tako Media Sp. z o.o, Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tako Media Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Solskiego 55. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.