Oferta pracy

Asystent inspektora nadzoru

GMINA BIAŁE BŁOTA

Szubińska 7

Białe Błota (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie przydzielonych zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych w zakresie przygotowania oraz realizacji, w szczególności:

  • opracowywanie planów i programów inwestycji gminnych,

  • ustalanie i pozyskiwanie podstawowych założeń i warunków technicznych do projektowania,

  • przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia i wniosków o udzielenie zamówienia publicznego oraz współpraca w procesie udzielenia zamówienia publicznego,

  • uzyskiwanie wymaganych zezwoleń lub złożenie zgłoszenia inwestycji, zgodnie z przepisami prawa budowlanego,

  • udział w przekazywaniu placów budów pod roboty oraz prowadzenie spraw i dokumentacji z zakresu prowadzonych inwestycji, remontów i modernizacji,

  • podejmowania działań w celu usunięcia pojawiających się przeszkód na etapie przygotowania, jak i realizacji inwestycji,

  • udział w komisjach technicznych powoływanych do oceny lub rozstrzygnięcia technicznych spraw budowy w toku jej realizacji,

  • uczestniczenie w czynnościach odbiorowych i przy przekazywaniu zakończonych budów do użytkowania,

  • sprawdzanie kompletności dokumentów techniczno-rozliczeniowych przedstawianych przez wykonawcę na każdym etapie realizacji zadań oraz kontrola ich pod kątem zgodności z warunkami umownymi,

  • rozliczanie finansowe realizowanych zadań,

  • współpraca przy sporządzaniu wniosków do instytucji i organizacji o pozyskanie środków z funduszy zewnętrznych na inwestycje gminne,

  • analizowanie i aktualizacja kosztorysów na roboty inwestycyjne i remontowe, weryfikacja kosztorysów przedkładanych przez wykonawców robót,

  • sporządzanie sprawozdań, analiz, raportów i informacji z zakresu prowadzonych spraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo, drogownictwo, inżynieria środowiska, architektura, elektrotechnika lub pokrewne

  • znajomość przepisów: ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2020r., poz. 133 z późn. zm.); ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz.U. z 2020., poz. 470 z późn. zm.); ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U.2020r., poz.713 z późn. zm.); ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2021r., poz. 735 – t.j.)

  • umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • uprawnienia do kierowania samochodem osobowym – prawo jazdy kat. B,

  • predyspozycje do pracy w terenie,

  • komunikatywność

  • obywatelstwo polskie,

  • kandydat ma posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,

  • kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • cieszy się nieposzlakowaną opinią.

Szczegóły dotyczące ogłoszenia o naborze znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Białe Błota (www.bip.bialeblota.pl) w zakładce oferty pracy: ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze nr 11/2021– asystent inspektora nadzoru.