Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Inspektora nadzoru specjalności inżynieryjnej drogowej

MGGP S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego oraz innymi stronami zaangażowanymi w inwestycyjny proces budowlany,

  • pomoc w analizowaniu dokumentacji projektowej oraz rozwiązań technicznych przedkładanych przez Wykonawcę,

  • pomoc w przeprowadzaniu odbiorów robót budowlanych zgłaszanych przez Wykonawcę,

  • monitorowanie postępu wykonanych prac przez Wykonawcę,

  • pomoc w ocenie i kompletowaniu dokumentacji budowy,

  • sporządzanie raportów okresowych ze stanu jakości wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, AutoCAD),

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy dróg lub asystenta inspektora nadzoru robót drogowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • możliwość ciągłego rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach,

  • umowę o pracę,

  • otwartą drogę rozwoju w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe,

  • możliwość nauki języka angielskiego/niemieckiego,

  • dofinansowanie do opieki medycznej LUX MED,

  • dostęp do usług sportowych w ramach karty Fit Profit ,

  • pracownicze plany kapitałowe,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

MGGP S.A.

Jesteśmy firmą, która godnie i skutecznie rozwija, i promuje polską myśl inżynieryjną, również poza granicami Polski. Zapewniamy szeroki zakres usług w zakresie doradztwa, projektowania, konsultacji, zarządzania inwestycjami, geoinformacji i rozwiązań geoprzestrzennych.

Z powodzeniem realizuje je we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki, tj.: infrastruktura i transport, budownictwo, energetyka, ochrona środowiska, hydrologia, rolnictwo. Nasze realizacje kształtują życiową przestrzeń człowieka i ułatwiają codzienne funkcjonowanie milionom ludzi. Zrealizowaliśmy inwestycje w zakresie budowy i modernizacji sieci drogowych i kolejowych, niejednokrotnie o kluczowym znaczeniu dla rozwoju polskiej gospodarki. Naszą misją jest budowanie zrównoważonego świata przyszłości – z innowacyjną inżynierią służącą ludziom i przyrodzie.

Przewiń do profilu firmy