Logo Pracuj.pl

Asystent Inspektora Ochrony Danych

Grant ThorntonO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Grant Thornton

Baraniaka 88E

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która wesprze Inspektora Ochrony Danych Osobowych w codziennych zadaniach. Pracując na stanowisku Asystenta będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za realizację czynności administracyjnych - głównie praca z umowami i ofertami – oraz realizację zleconych czynności z obszaru ochrony danych osobowych. Do Twoich obowiązków będzie należało bieżące wsparcie inspektora oraz udział w obsłudze klientów zewnętrznych - polskich oraz międzynarodowych - w zakresie dotyczącym ochrony danych osobowych. Będziesz miał(a) możliwość rozwoju w kierunku tworzenia dokumentacji i rozwiązań z zakresu ochrony danych osobowych, prowadzenia szkoleń, udziału w audytach oraz spotkaniach z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze administracji, prawa lub status studenta IV roku studiów zaocznych (praca w pełnym wymiarze czasu)
  • znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy biurowej oraz w pracy z dokumentacją i umowami
  • dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw i umiejętność stosowania prawa w praktyce (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowę o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy)
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w kierunku specjalisty
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z klientami zagranicznymi i polskimi
  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)
  • możliwość uczestnictwa w systemie szkoleń (Akademia Grant Thornton), bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazną atmosferę
  • komfortowe biuro na terenie Malta Office Park

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Asystent Inspektora Ochrony Danych, Baraniaka 88E, Poznań