Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Inwestora na rynku nieruchomości

IIM2 sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie się na oglądanie nieruchomości

  • Ocena potencjału nieruchomości

  • Rozmowa i nawiązanie relacji z właścicielem lub pośrednikiem na spotkaniu

  • Wstępna negocjacja ceny i warunków zakupu

  • Zapisanie mieszkania do listy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie

  • Wytrwałość w działaniu

  • Umiejętność organizacji

  • Determinacja w dążeniu do celu

To oferujemy

  • Jak poszukiwać okazji inwestycyjnych

  • Jak kreować potencjał nieruchomości

  • Jak zwiększać wartość nieruchomości

  • Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży

  • Jak wygląda proces od zakupu do sprzedaży nieruchomości

  • Jak pokazać środkowy palec inflacji inwestując w nieruchomości

  • Wynagrodzenie 5-6 tys. na mc

O nas

Nasz zespół dostarcza wszechstronne narzędzia oraz dogłębną wiedzę branżową. Od lat działamy na rynku nieruchomości i mamy za sobą wiele zrealizowanych projektów oraz współprac z zadowolonymi inwestorami. Zajmujemy się znajdowaniem okazji oraz kreowaniem z nich potencjału inwestycyjnego.