Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent - Inżynier Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OMC ENVAG Sp. z o.o.

    Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

     Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ASYSTENT - INŻYNIER SPRZEDAŻY
    do Działu
    Pomiarów Procesowych i Środowiskowych

    Miejsce pracy: siedziba biura w Warszawie (Sadyba)
    Region: mazowieckie
    Nr referencyjny: POW/2018

    Opis stanowiska:

    • współpraca oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dostawcami zagranicznymi i krajowymi
    • obsługa zapytań ofertowych
    • przygotowywanie ofert dla klientów
    • obsługa klientów (proponowanie rozwiązań technicznych, informowanie o cenach i dostępności towarów)
    • przygotowywanie materiałów marketingowych
    • dbałość o odpowiedni obieg dokumentów w dziale
    • praca w systemie CRM

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu inżynierii procesowej, inżynierii środowiska, energetyki lub pokrewne
    • dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z zagranicznymi producentami urządzeń – codzienna korespondencja)
    • dobra obsługa komputera
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego i awansu

    Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
    i zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższy przycisk: