Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent - Inżynier Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

 Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT - INŻYNIER SPRZEDAŻY
do Działu
Pomiarów Procesowych i Środowiskowych

Miejsce pracy: siedziba biura w Warszawie (Sadyba)
Region: mazowieckie
Nr referencyjny: POW/2018

Opis stanowiska:

  • współpraca oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dostawcami zagranicznymi i krajowymi
  • obsługa zapytań ofertowych
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • obsługa klientów (proponowanie rozwiązań technicznych, informowanie o cenach i dostępności towarów)
  • przygotowywanie materiałów marketingowych
  • dbałość o odpowiedni obieg dokumentów w dziale
  • praca w systemie CRM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu inżynierii procesowej, inżynierii środowiska, energetyki lub pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z zagranicznymi producentami urządzeń – codzienna korespondencja)
  • dobra obsługa komputera
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego i awansu

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższy przycisk: