Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Inżyniera Budowy w zakresie instalacji sanitarnych (HVAC)

Krzysztof Poniewierski KRIS-PON ZAOPATRZENIE i OBSŁUGA INWESTYCJIO firmie

3 0006 000 brutto / mies.
  • Hubalczyków 2B
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Krzysztof Poniewierski KRIS-PON ZAOPATRZENIE i OBSŁUGA INWESTYCJI

Hubalczyków 2B

Kraków

Firma instalacyjna z wieloletnim doświadczeniem na rynku specjalizująca się w robotach sanitarnych z naciskiem na instalacje sanitarne (HVAC - instalacje wentylacji oraz klimatyzacji) zatrudni do pracy Asystenta Inżyniera Budowy.

Główne obowiązki Pracownika to:

  • przygotowywanie wycen instalacji sanitarnych (wentylacyjnych i klimatyzacyjnych),
  • zamówienia i kontrola dostaw materiałów,
  • wykonanie dokumentacji branżowych,
  • opracowywanie rysunków branżowych oraz rysunków warsztatowych.

Oczekujemy od kandydatów:

  • podstawowa znajomość CAD, VENTPACK
  • znajomość MS Office.
  • umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • zaangażowania,
  • samoorganizacji czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym / tożsamym stanowisku.

Zapewniamy:

  • atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na cały etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia udokumentowanego doświadczenia na potrzebę uprawnień budowlanych,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • rozwojowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-16:00.

Ogłoszenie archiwalne