Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Inżyniera

ARUP POLSKA sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie danych na potrzeby modelowania hydraulicznego,

  • przygotowywanie modeli hydraulicznych,

  • analizy podtopień oraz wsparcie przy wypracowywaniu działań zaradczych,

  • opracowywanie rysunków technicznych,

  • edycja / przygotowanie dokumentacji projektowej dla projektów polskich i międzynarodowych.

Nasze wymagania

  • osoby, które mają ukończone studia magisterskie w specjalności inżynieria środowiska, inżynieria wodna lub pochodne,

  • osoby, które mają co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w modelowaniu hydrologicznym oraz hydraulicznym rzek (HEC-RAS, HEC-HMS lub Mike 11, Mike 21) oraz inżynierii wodnej,

  • znają problematykę powodzi rzecznych i podtopień miejskich,

  • mają wiedzę z zakresu hydrologii,

  • mają podstawową wiedzę z zakresu hydrotechniki,

  • znają język angielski (w stopniu co najmniej B2 – średnio zaawansowanym),

  • znają program AutoCAD oraz pakiet Microsoft Office,

  • są gotowi do wyjazdów służbowych do biur Arup w kraju oraz za granicą.

Mile widziane

  • umiejętności oraz wiedza z zakresu obróbki/przygotowywania danych w pakiecie ArcGIS,

  • kreślenia w oprogramowaniu BIM (Civil 3D, AECOsim),

  • podstaw programowania w Python, VBA etc..

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanych zadań,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Kafeteria, owoce w biurze, udział w zyskach firmy),

  • Zaawansowane szkolenia z zakresu modelowania hydraulicznego, CAD, BIM oraz innych pakietów oprogramowania inżynierskiego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia na kursach i szkoleniach specjalistycznych

  • w ramach organizacji (również w wymiarze międzynarodowym) oraz zdobywania doświadczenia

  • w organizowaniu pracy multidyscyplinarnych zespołów projektowych. Nieograniczony dostęp do platform wymiany informacji,

  • „Arup University” w ramach którego udostępniamy pracownikom tysiące szkoleń,

  • Jako organizacja wspieramy rozwój naszych pracowników oferując także programy takie jak: "Invest in Arup", w których pracownicy mogą otrzymać wewnętrznie finansowanie na rozwój innowacyjnych technologii bądź usług,

  • Lekcje języka angielskiego,

  • Dynamiczny zespół pełen ciekawych osobowości,

  • Dużo wyzwań, które nas napędzają do działania,

  • Duzy wpływ na działanie organizacji,

  • Ciekawe projekty, które nie zawsze są oczywiste,

  • Praca nie tylko w Polsce. Kontrakty zagraniczne w ciekawych lokalizacjach,

  • Ogromne spektrum działań w ramach realizowanych projektów,

  • Słuchamy naszych pracowników i staramy się, aby projekty, o które się ubiegamy były inspirujące i rozwojowe dla całego zespołu :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy globalną firmą łączącą profil inżynieryjny i doradczy. Prowadzimy 89 biur w 33 krajach

na 5 kontynentach. Zatrudniamy ok. 16 000 osób: doradców, planerów, projektantów i inżynierów.

Nasze projekty są niebanalne. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy zgodnie z misją

We shape a better world.

Jesteśmy autorami prestiżowych projektów o międzynarodowej renomie, takich jak budynek

Opery w Sidney, High Speed 1 w Londynie, Centrum Olimpijskie w Pekinie czy miasteczko Olimpijskie w Londynie.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiągnięciami Pracowników Arup na www.arup.com.

Przewiń do profilu firmy