Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Inżyniera Produkcji

EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej

  • Bezpośrednie wsparcie inżyniera produkcji (we wdrażaniu narzędzi Lean oraz optymalizacji procesów produkcyjnych)

  • Ciągłe doskonalenie procesów w przedsiębiorstwie,

  • Wsparcie i asystowanie w rozwiązywaniu problemów na liniach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Absolwent/Student kierunku najchętniej związanego z inżynierią produkcji

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (5S, KAIZEN, MUDA etc.) oraz optymalizacji procesów

  • Komunikatywny poziom angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność współpracy w grupie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Mile widziana znajomość MS Office oraz podstaw ISO 9001

  • Elastyczność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Prywatna opieka medyczna MEDICOVER

  • Pakiet MULTISPORT

  • Bony świąteczne

  • Imprezy intergracyjne

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w międzynarodowym środowisku

EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.

Eegholm Polska Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2010 roku. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się firmą z duńskim kapitałem działającym na rynku europejskim od 90 lat. Zajmujemy się produkcją rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych.

Przewiń do profilu firmy