Oferta pracy

MULTICONSULT POLSKA

Asystent Inżyniera Projektu

MULTICONSULT POLSKAO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji kontraktowej

  • Opracowywanie i aktualizacja harmonogramów prac

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych

  • Sporządzanie sprawozdań z narad projektowych, inwestycyjnych, przygotowywanie wstępnych wersji raportów, pism, protokołów, dokumentów oraz materiałów informacyjnych i promocyjnych dla Inżyniera Projektu

  • Weryfikacja dokumentów kontraktowych

  • Koordynacja pracy specjalistów w zespole Inżyniera

  • Archiwizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty (w tym projekty międzynarodowe)

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Multiconsult Polska Sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego projektowania, doradztwa technicznego i środowiskowego, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje