Oferta pracy

Asystent Inżyniera Rezydenta - Administrator Projektu

Sweco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Świnoujście

    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie korespondencji oraz administrowanie komputerową bazą danych;

  • przygotowywanie wstępnych wersji pism kontraktowych;

  • sporządzanie raportów okresowych, sprawozdań z narad projektowych;

  • nadzór nad realizacją harmonogramów;

  • weryfikacja kompletności raportów o postępie prac Wykonawców;

  • koordynacja pracy specjalistów w zespole Inżyniera Kontraktu, w tym branżowych inspektorów nadzoru;

  • zapewnienie kompletnej i terminowej informacji o działaniach we wszystkich elementach nadzorowanego projektu;

  • wsparcie Inżyniera Rezydenta w bieżących pracach operacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (mile widziane: budownictwo, inżynieria środowiska, architektura);

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z realizacją inwestycji budowlanych i obsługą projektów inwestycyjnych;

  • znajomość MS Project;

  • praktyczna znajomość warunków kontraktowych FIDIC;

  • znajomość oprogramowania i zasad kosztorysowania oraz rozliczania robót budowlanych;

  • uprawnienia budowalne.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • udział w strategicznych dla Spółki zadaniach inwestycyjnych;

  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna.

  • w przypadku projektu w Świnoujściu oferujemy zakwaterowanie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sweco Polska Sp. z o.o.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski. Sweco Polska jest częścią grupy Sweco, wiodącej, europejskiej firmy doradczej z branży architektonicznej i inżynieryjnej, zatrudniającej 17 500 ekspertów. Sweco notowane jest na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie, a jego roczne obroty kształtują się na poziomie ok. 20.6 mld SEK (1.9 mld EUR).”

Przewiń do profilu firmy