Oferta pracy

Asystent Inżyniera Rezydenta

Sweco Consulting sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wstępnych wersji pism kontraktowych,

  • sporządzanie raportów okresowych, sprawozdań z narad projektowych, prezentacji w języku polskim i/lub angielskim,

  • zapewnienie kompletnej i terminowej informacji o działaniach we wszystkich elementach nadzorowanego projektu,

  • nadzór nad realizacją harmonogramów,

  • koordynacja pracy specjalistów w zespole Inżyniera Kontraktu,

  • weryfikacja kompletności raportów o postępie prac Wykonawców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo, inżynieria środowiska),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • min 2 letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji budowlanych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • sumienność i dokładność,

  • elastyczność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania.

Mile widziane

  • znajomość MS Project,

  • znajomość języka angielskiego,

  • praktyczna znajomość warunków kontraktowych FIDIC,

  • znajomość oprogramowania i zasad kosztorysowania oraz rozliczania robót budowlanych,

  • uprawnienia budowalne (specjalność konstrukcyjna lub sanitarna).

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • udział w strategicznych dla Spółki zadaniach inwestycyjnych;

  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: szkolenia, pakiet sportowy, opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sweco Consulting sp. z o.o.

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 17 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy