Oferta pracy

Asystent IT/Helpdesk

Rhenus Logistics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie i instalacja sprzętu IT: drukarki, skanery Zebra, datalogic, terminale, okablowanie na stanowiskach w  działach firmy

  • Obsługa zgłoszeń IT - Helpdesk

  • Kontrola nad prawidłowym działaniem sprzętu IT

  • Komunikacja z działem IT w biurze zarządu oraz z Niemieckim HelpDeskiem

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • Współdziałanie z właściwymi jednostkami w zakresie rozwoju technik informatycznych

  • Administracja gospodarką sprzętu informatycznego w systemie do zarządzania środkami trwałymi.

  • Administracja systemami teleinformatycznymi firmy

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe - mile widziani studenci lub absolwenci

  • Mile widziane roczne doświadczenie w obszarze IT na podobnym stanowisku

  • Umiejętności techniczne w zakresie montażu sieci i urządzeń IT

  • Znajomość systemów operacyjnych, sieci LAN oraz sprzętu komputerowego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • support

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach – 09:00-17:15 (godziny do uzgodnienia)

  • Stabilność zatrudnienia

  • Różnorodność zadań pozwalająca na podnoszenie kompetencji IT

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Pracę w biurze zlokalizowanym tuż przy autostradzie A2 (węzeł Błonie – Grodzisk Mazowiecki)

  • Korzystanie z bezpłatnego parkingu dla pracowników firmy

  • Korzystanie z prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę

  • Skorzystanie z ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny

  • Korzystanie z karty MultiSport współfinansowanej przez firmę

  • Pracę w firmie, gdzie pozytywne relacje i dobra atmosfera pracy są priorytetem!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Aktualnie do spółki Rhenus Logistics S.A. do Działu IT w oddziale w Radonicach /k. Błonia poszukujemy kandydata/tkę na stanowisko: Asystent IT/Helpdesk

Jesteśmy częścią Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań. Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi, zaawansowane rozwiązania w zakresie IT oraz infrastruktury, a także możliwość optymalizacji kosztów w całym łańcuchu dostaw.

Przewiń do profilu firmy