Oferta pracy

Asystent IT - Pierwsza linia wsparcia

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednio wspierać użytkowników biura i pomagać im w rozwiązywaniu problemów IT,

  • Przyjmować zgłoszenia, kategoryzować je i rozwiązywać,

  • Instalować i konfigurować sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie,

  • Obsługiwać flotę drukarek i tworzyć konta w wewnętrznych systemach Samsung,

  • Uczestniczyć w projektach wdrożeniowych nowych rozwiązań IT.

Nasze wymagania

  • Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wiedzy z zakresu IT i pierwszych doświadczeń w pracy na podobnym stanowisku,

  • Zaangażowania i pozytywnego nastawienia oraz chęci rozwoju w obszarze IT,

  • Umiejętności profesjonalnej obsługi Klienta wewnętrznego,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z użytkownikami,

  • Analitycznego myślenia i samodzielności.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, dofinansowanie do karty Multisport,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju i poszerzenia kompetencji w wybranym kierunku.