Oferta pracy

Asystent/ka administracyjno – techniczny/a

Atalian Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji firmowej,

  • Pomoc kierownikowi w opracowaniu i przepływie dokumentacji

  • Organizacja niezbędnych prac,

  • Współpraca z obsługą techniczną obiektu

Nasze wymagania

  • Znajomości MS Office,

  • Ogólnej wiedzy technicznej,

  • Podstawowej wiedzy finansowo – księgowej,

  • Zdolności do pracy na wysokości

  • Pozytywnego nastawienia i chęci rozwoju

  • Mile widziani studenci

To oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju

  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych

  • opiekę medyczną Enelmed

  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym Atalian Poland Sp. z o.o.

  • Kartę Fit Sport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Atalian Poland Sp. z o.o.

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Euro, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu.

Przewiń do profilu firmy

Praca będzie wykonywana w dużym centrum logistycznym pod Poznaniem.