Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka administracyjny/a

TOP-KEY Andrzej Guziński

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • codzienną obsługę administracyjną biura,

  • prowadzenie harmonogramu prac ekipy serwisowej,

  • koordynację pracy z podwykonawcami,

  • koordynację prawidłowego obiegu dokumentów,

  • rejestrację korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • pojedyncze tłumaczenie pism,

  • współpracę i wparcie innych działów,

  • prowadzenie kalendarza administracyjnego.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (szczególnie Excel, Outlook)

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane,

  • wykształcenie kierunkowe (administracja, ekonomia, prawo/bądź w trakcie studiów) będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,

  • bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Wykształcenie elektryczne lub elektroniczne

  • Podstawowa znajomość sieci internetowych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • współpracę w młodym i oferującym wsparcie zespole,

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • kartę multisport.

Jeżeli chcesz dołączyć do stale rozwijającego się zespołu, wyślij nam swoje zgłoszenie (CV, zdjęcie, list motywacyjny + informacja o zgodzie na przetwarzanie danych).

Firma TOP-KEY istnieje na rynku zabezpieczeń od 1991 roku. Od połowy lat 90-tych zajmujemy się rozwiązaniami technicznymi dla nieruchomości komercyjnych i przestrzeni publicznych. W tym czasie staliśmy się ekspertem w tej dziedzinie i zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w kompleksowej obsłudze obiektów tego typu.

Celem firmy TOP-KEY jest budowanie zaufania poprzez promowanie dobrych praktyk biznesowych oraz przestrzeganie wysokich standardów organizacyjnych jak i litery prawa. Poprzez ciągłe dążenie do najwyższych standardów tworzymy ciekawe i rozwojowe miejsca pracy.

Przewiń do profilu firmy