Oferta pracy

Asystent/ka administracyjny/a w dziale Audytu

Rödl & PartnerO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Zakres obowiązków

Wsparcie pracowników działu Audytu poprzez m.in.:

  • formatowanie i przygotowywanie dokumentów zgodnie ze standardami organizacyjnymi
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w dziale
  • przygotowywanie i wysyłka korespondencji według wewnętrznych standardów
  • wystawianie faktur
  • prowadzenie rejestru danych klientów oraz kontakt z klientami
  • przygotowywanie zestawień na potrzeby działu
  • organizacja spotkań oraz podróży służbowych
  • tłumaczenia ad hoc dokumentów z języka polskiego na język niemiecki i odwrotnie
  • archiwizację dokumentów

Poszukiwane kompetencje

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Word, MS Excel)
  • skrupulatność oraz dbałość o szczegóły
  • rzetelność oraz zaangażowanie w codziennej pracy
  • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy