Oferta pracy

Asystent/ka administracyjny/a w dziale podatkowym

Rödl & Partner

  • Sienna 73, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Sienna 73

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru danych klientów

  • przygotowanie ofert i umów działu według wewnętrznych standardów

  • planowanie i organizacja spotkań i podróży służbowych

  • prowadzenie niezbędnych zestawień i ewidencji na potrzeby działu

  • przygotowanie korespondencji według wewnętrznych standardów

  • formatowanie dokumentów Word i Power Point

  • dbałość o zachowanie porządku w dokumentacji działowej, zgodnie z ustalonymi standardami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: humanistyczne, administracja)

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel oraz PowerPoint)

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, a także ustalania priorytetów

  • samodzielność, zaangażowanie i dynamika w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne

  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)

  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)

  • pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy