Asystent/ka administracyjny/a w zespole prawnym

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.

Marszałkowska 126/134

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki administracyjne, ekonomiczne, biznesowe),

  • znasz język angielski,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS-Office,

  • jesteś osobą otwartą, z pogodnym usposobieniem,

  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • umiesz pracować zespołowo,

  • jesteś dokładną osobą i bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, również pod presją czasu,

  • wykazujesz się chęcią pomocy i pełnym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań,

  • posiadasz czynne prawo jazdy.

Nasze wymagania

  • bieżące wsparcie administracyjne dedykowanego zespołu prawnego,

  • organizacja i koordynacja spotkań, szkoleń, telekonferencji,

  • załatwianie spraw w urzędach i instytucjach,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • zarządzanie bazą kontaktów oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji,

  • wystawanie / przygotowywanie oraz rozliczanie faktur,

  • wykonywanie drobnych tłumaczeń,

  • przygotowywanie projektów dokumentów (w tym m.in. formatowanie, archiwizacja),

  • wykonywanie prostych prezentacji w programie Power Point,

  • zarządzanie kalendarzem spotkań zespołu,

  • koordynacja właściwego obiegu dokumentów,

  • organizacja podróży służbowych.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie, umożliwiającej częściową pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów i w pracy dla prestiżowych klientów,

  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach; możliwość publikacji i prowadzenia szkoleń,

  • dobre warunki zatrudnienia i jasną ścieżkę awansu,

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport. zajęcia językowe

  • … i wiele więcej!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jaką rolę odgrywa administracja w O&W?

Wiemy, że członkowie naszej Załogi z działów prawno-podatkowych potrzebują wsparcia w czynnościach administracyjnych, aby mogli koncentrować się na doradztwie na najwyższym poziomie. Codziennie podejmujemy działania, które wspomagają lub usprawniają ich pracę. Jesteśmy ich partnerami w podstawowych i kluczowych projektach. Nieustannie się rozwijamy, aby dotrzymywać im kroku!

W OW wspieramy biznes! Grupa OW to kilka powiązanych ze sobą spółek, świadczących od ponad 15 lat usługi prawno-podatkowe, analityczne, księgowe, rekrutacyjne oraz administracyjne. Robimy to z pasją i energią, bo lubimy czuć radość doradzania. Załoga OW liczy ponad 200 osób, pracujemy dla ponad 400 Klientów, mamy biura w 4 miastach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Gliwice) i wciąż się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy