Logo Pracuj.pl

Asystent/ka administracyjny/a

PRACUJ VENTURESO firmie

2 800–4 500
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

PRACUJ VENTURES

Prosta 68

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu Pracuj Ventures w bieżących obowiązkach
  • organizacja spotkań
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji wewnątrz firmy oraz we współpracy z dostawcami
  • bieżąca współpraca z biurem księgowym oraz zespołem KiP, dbanie o prawidłowy obieg faktur i realizacja płatności
  • koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • organizacja podróży służbowych w i rozliczanie wydatków z nimi związanych;
  • bieżąca współpraca z asystentką zarządu

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • praktyczna znajomość MS Word, MS PowerPoint i MS Excel
  • samodzielność, systematyczność i skrupulatność,
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • kameralny, bardzo zgrany i fajny zespół
  • możliwość poznania świata inwestycji VC „od kuchni”
  • umowa o pracę na czas określony
  • nauka języka angielskiego
  • elastyczny czas pracy

Pracuj Ventures to pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w regionie CEE corporate innovation funds, który koncentruje się na inwestowaniu w firmy zajmujące się technologiami dodającymi wartość w obszarze HR oraz learning & development. Wspiera nas Grupa Pracuj, wiodąca platforma HR Tech w CEE.

W portfelu Pracuj Ventures są m.in. takie spółki jak: Gamfi, Inhire.io, PeopleForce, czy Worksmile.

Asystent/ka administracyjny/a, Prosta 68, Wola, Warszawa