Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka administracyjny/na w zespole Cyber Security

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Niezależnie od tego, który z działów wybierzesz, odegrasz istotną rolę wspierając globalny rozwój naszych usług. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: Ref.no: POL000SZ

    Możliwości jakie na Ciebie czekają

    Dołącz do EY a staniesz się częścią zespołu nakierowanego na myślenie i działanie w skali globalnej, zarówno w sensie geograficznym jak i rynkowym. Nasza unikalna struktura dostarczy Ci bogatych możliwości rozwoju kariery, łącząc je ze świadczeniem wysokiej klasy usług na rzecz naszych klientów na całym świecie.

    Zakres obowiązków:

    • udzielanie wsparcia administracyjno-organizacyjnego dla zespołu,
    • pomoc w przygotowaniu ofert handlowych,
    • weryfikacja, uzupełnianie i tworzenie baz danych obejmujących m.in.:
      • informacje o bieżących i planowanych projektach,
      • szkolenia,
      • działania sprzedażowe,
      • inicjatywy marketingowe,
    • dokonywanie bieżących analiz, raportowanie,
    • okazjonalne tłumaczenie dokumentów (angielski - polski).

    Umiejętności, które cenimy:

    • umiejętność organizowania czasu i miejsca pracy,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • zdolność do ustalania priorytetów,
    • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów.

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint, Word, mile widziany Access),
    • zdolności analitycznego myślenia,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz polskiego,
    • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta wewnętrznego,
    • analityczne myślenie i samodzielności,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
    • mile widziane doświadczenie w branży IT.

    Oferujemy:

    Najlepsza praktyczna szkoła biznesuKwalifikacje
    oraz certyfikaty
    Indywidulna
    mapa szkoleń
    Elastyczny czas
    i miejsce pracy
    Własny Career ConsuelorProgram EY
    Care&Wellness
    i owoce w biurze
    Pożyczka
    na start
    Biuro z ładnym widokiem
    i w prestiżowej lokalizacji
    bottom
    bottom