Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka aktywnego wsparcia marketingu i sprzedaży

Leica Geosystems Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i przeprowadzanie działań marketingowych i wizerunkowych, wsparcie przygotowania materiałów promocyjnych

  • pomoc przy organizacji eventów firmowych

  • monitoring mediów społecznościowych

  • aktywne wsparcie działu sprzedaży

  • przygotowywanie bieżących analiz, raportów

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie z zakresu marketingu lub kierunków pokrewnych lub pracujesz w marketingu minimum 3 lata

  • posiadasz pokłady kreatywnego i nieszablonowego myślenia

  • odznacza Cię nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i inspiracja pomysłami

  • masz swobodę w redagowaniu treści

  • angażujesz się w to, co robisz, jesteś otwarta/y na nowe zadania, proaktywna/y i często wy-chodzisz z inicjatywą,

  • lubisz kontakt z ludźmi, oraz dobrze czujesz się w zespole

  • doskonale radzisz sobie z programami MS Office, w szczególności Excel i Power Point

  • potrafisz pracować na oprogramowaniu pakietu Adobe – znacząco zwiększasz swoje szanse!

  • masz doświadczenie w pracy asystenckiej, projektowej lub odbyłaś/eś staż w dziale marketingu – to będzie dla nas dodatkowy atut!

  • znasz język angielski na tyle dobrze, aby swobodnie odnajdywać i analizować informacje (np. w artykułach i na blogach)

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • elastyczne warunki zatrudnienia

  • stałe godziny pracy (pon-pt)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Leica Geosystems Sp. z o.o.

Od niemal 200 lat rewolucjonizując świat pomiarów i geodezji, Leica Geosystems jest liderem w branży technologii pomiarowych i informacyjnych. Tworzymy całościowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie. Firma jest znana z opracowywania innowacyjnych produktów i rozwiązań. Dzięki dokładnym i precyzyjnym instrumentom, zaawansowanemu oprogramowaniu i wysokiej jakości usługom, Leica Geosystems każdego dnia dostarcza wartość specjalistom pracującym na m.in. budowach infrastrukturalnych. Dostarczane przez Leica Geosystems systemy sterowania maszyn pracują na tysiącach maszyn w kraju i na świecie.

Przewiń do profilu firmy