Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Architekta

BALTON INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji zagospodarowania terenu,

  • tworzenie szczegółowych zwymiarowanych rzutów dla klientów,

  • tworzenie projektów zmian aranżacyjnych,

  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem wytycznych,

  • udział w pracach projektowych i koordynacyjnych.

Nasze wymagania

  • student architektury,

  • znajomość Revit,

  • dostępność około 20h tygodniowo.

To oferujemy

  • pracę 100% zdalna, z możliwością częściowej pracy w biurze,

  • umowę zlecenie,

  • rozliczenie godzinowe.