Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelarii Audytorskiej LKPF sp. z o. o. z siedzibą w: ul. Piasta 10/3, 15-044 Białystok (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biegłego Rewidenta

KANCELARIA AUDYTORSKA LKPF sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Wsparcie kluczowego biegłego rewidenta w przeprowadzaniu badań sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

W związku z dynamicznym rozwojem kancelarii poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/ka biegłego rewidenta.

Osoby spełniające poniższe kryteria zachęcamy do przesłania nam swojego CV.

Prześlij nam swoje CV jeżeli:

- jesteś studentem 4, 5 roku studiów, lub absolwentem studiów o profilu ekonomicznym lub prawnym

- myślisz o pracy w audycie

- posiadasz zdolności analitycznego myślenia i masz dobrą organizację pracy

- bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w tym Excel

- zdajesz lub w przyszłości chcesz zdawać egzaminy na biegłego rewidenta

- chcesz dowiedzieć się jak to jest pracować w jednym z najbardziej prestiżowych zawodów na rynku usług finansowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w zespole biegłych rewidentów i doradców podatkowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Udział w ciekawych projektach w podmiotach o różnorodnej formie prawnej i działających w różnych branżach

  • Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe

  • Elastyczną formę współpracy

  • Możliwość odbycia aplikacji na biegłego rewidenta

O nas

Kancelaria Audytorska LKPF sp. z o. o. prowadzi działalność audytorsko-doradczą. Jest wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego. Biegli rewidenci, oraz specjaliści współpracujący z kancelarią mają bogate doświadczenie we współpracy z klientami działającymi w różnych sektorach gospodarki.