Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

INSPEERITY sp. z o.o.

Świętojańska 12a

Centrum

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie następujących zadań z zakresu finansów: opisywanie faktur kosztowych, rozliczanie delegacji;

  • Wspieranie działu HR w kompletowaniu teczek osobowych pracowników, przygotowywaniu list obecności, protokołów przekazania sprzętu;

  • Zaopatrywanie biura w materiały biurowe i artykuły spożywcze;

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie i estetykę biura;

  • Porządkowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów;

  • Przyjmowanie gości;

  • Nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich i pocztowych;

  • Współpraca z dostawcami usług;

  • Aktywne wspieranie bieżących działań Zarządu firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel;

  • Wielozadaniowość;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Chęć do rozwoju.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na ½ etatu;

  • Wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki;

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Białegostoku (ul. Świętojańska 12A) ;

  • Pakiet Multisport;

  • Możliwość udziału w lekcjach j. angielskiego;

  • Budżet szkoleniowy;

  • Nieformalną atmosferę pracy z fajną ekipą;

  • Służbowy laptop i telefon;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Inspeerity to młoda firma IT z ponad 70-osobową załogą na pokładzie. Nasi klienci to głównie przedsiębiorstwa i korporacje z zagranicy, m.in. z branży telekomunikacyjnej, logistycznej, eCommerce, FinTech i bankowości. Nasz zespół tworzy indywidualne oprogramowanie, doradza najlepsze rozwiązania cyfrowe, projektuje i wdraża różne aplikacje internetowe, korporacyjne, mobilne. Słowem: korzystając z najnowocześniejszych technologii cyfrowych, Inspeerity pomaga naszym klientom usprawnić ich biznes.

Przewiń do profilu firmy