Oferta pracy

Asystent/-ka Biura Budowy

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zadania asystenckie w biurze budowy,

  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy,

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych,

  • nadzór, tworzenie i zarządzanie obiegiem dokumentów oraz ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • obsługa spotkań biznesowych,

  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność, rzetelność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenia,

  • możliwość realizacji celów zawodowych,

  • pakiet medyczny,

  • ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o innych członków rodziny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25-letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy