Logo Pracuj.pl

Asystent/ka biura budowy

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i koordynacja spraw administracyjno-organizacyjnych biura budowy
  • prowadzenie rejestru przychodzących materiałów oraz kontrola dokumentów i ilości dostaw materiałów
  • kompletowanie dokumentów budowy oraz prowadzenie dokumentacji biura, w tym archiwizacja dokumentów
  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zarządzanie dostawami materiałów biurowych: przygotowanie i składanie zamówień, kontakty z dostawcami i innymi jednostkami współpracującymi
  • rejestracja i obsługa klientów i gości podczas ich wizyty na terenie jednostki produkcyjnej
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji pomiędzy jednostką produkcyjną i jednostkami współpracującymi

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość zasad prowadzenia i przechowywania korespondencji biurowej oraz innych dokumentów mile widziane
  • znajomość pakietu Office lub Google (Excel/GoogleSheet, Word/GoogleDoc, Gmail)
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych: kserokopiarki, skanera
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez firmę zewnętrzną na czas określony
  • dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu w roku kalendarzowym
  • atrakcyjna premia
  • niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających
  • możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 75 krajach i zatrudniamy około 66 400 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Asystent/ka biura budowy, Dąbrowa Górnicza